www.kisicell.com Yükleniyor...
Bizi Arayın - 0850 346 95 75 | info@kisicell.com |   Üye Ol  | Giriş Yap
Hizmetlerimiz

TELEFON KARŞILAMA

Profesyonel bir sekreterlik anlayışı ile tüm aramalarınızı, dilediğiniz anons ile, hızlı ve etkin bir biçimde cevaplayalım, sizi her an ulaşılabilir kılalım.

AYLIK RANDEVULARIN AYARLANMASI

Randevularınızı kendiniz ayarlamaya çalışmayın, bu işi bize bırakın. Ekibimiz randevularınızı programlasın, böylece değerli zamanınız size kalsın.

REHBER GRUPLANDIRMA

Telefon rehberinizdeki kişileri tek tuşla senkronize edip gruplandırmanıza olanak sağlayalım. Bu sayede, istediğiniz gruba istediğiniz cevabı verelim.

TOPLU SMS GÖNDERME

Kullanıcı dostu ara yüzümüzden kolaylıkla SMS atacağınız kişileri seçin ve istediğiniz metni gönderin.

TELEFON BAĞLATMA

Önemli görüşmelerinizde aramayı önce sekreteriniz yapsın, karşı taraf uygunsa arama size bağlansın.

KİŞİYE ÖZEL MOBİL UYGULAMA

Size sunduğumuz Android ve IOS uyumlu mobil uygulamalar ile hiçbir ayrıntıyı atlamayın, asistanınız her zaman yanınızda olsun. Gelen çağrıları anında kişicell asistanınıza yönlendirin ve konuşma detaylarını uygulamanızdan takip edin. Tüm KİŞİCELL hizmetlerini cebinizde taşıyın; istediğiniz zaman güncelleyin, kolaylıkla takip edin.

GELEN ÇAĞRILARIN E-POSTA İLE RAPORLANMASI

Sizin yerinize cevapladığımız aramalarınızı, çağrının geldiği zaman, kişi ve not gibi farklı kriterlere göre size bir e-posta göndererek raporlayalım. Böylece siz de, rahatsız edilmek istemediğinizde, gelen aramaları düşünmek yerine işlerinize odaklanın.

FAKS ALMA VE GÖNDERME

Artık dijitel bir çağda yaşıyoruz., bu yüzden faks alıp göndermek için ofisinize bağlı kalmayın. Size e-posta atmak kadar kolay faks çekme imkânı sunalım.

SMS ZAMANLAYICI

Sene boyunca atmanız gereken ve önceden planlayabileceğiniz SMS’lerinizi, birkaç tuşlama ile düzenleyebilir ve bu konuyu tamamen unutabilirsiniz. Biz sizin için hatırlayalım ve planladığınız zamanda, yazdığınız SMS’lerinizi istediğiniz kişilere gönderelim.

SABİT HAT TAHSİSİ

İhtiyacınıza göre kurumsal ve bireysel kullanabileceğiniz sabit bir karasal hat tahsis edelim. Tahsis ettiğimiz hattı dilerseniz kartvizitinizde de kullanabilirsiniz.

ORGANİZASYON VE REZARVASYON

Sizin yerinize randevularınızı ve organizasyonlarınızı ayarlayalım. Seyahatlerinizde ve özel günlerinizde rezervasyonlarınızı yapalım, özel anlar için en doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olalım.

KİŞİYE ÖZEL KARŞILAMA

Telefonlarınızı sizin istediğiniz anonsla cevaplayalım, böylece siz zaman ayırmadığınızda, profesyonel ekibimiz ile sizi arayanların kendilerini önemli hissetmelerini sağlayalım.

KİŞİYE ÖZEL MEŞGULİYET SEBEBİ

İster asistanınız genel bir meşguliyet sebebi ile sizleri arayanları bilgilendirebilir (Örneğin, kendisi şuanda toplantıda), isterseniz her kişiye göre ayrı bir meşguliyet sebebi belirleyebilirsiniz. (Örneğin, eşiniz aradığında toplantıda, arkadaşınız aradığında sinemada denilebilir). Meşguliyet sebeplerinizi anlık olarak web ya da uygulama üzerinden değiştirebilir, sizi arayanları bu şekilde asistanınızın bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

ZAMANA GÖRE MEŞGULİYET SEBEBİ

Belirtilen saat ya da gün aralıklarında meşguliyet sebeplerini belirleyebilirsiniz. Örneğin tatil döneminizi zamanlayabilir bu dönemde tatilde bilgisini iletebilirsiniz. Ya da bir doktor iseniz muayene saatlerinizi girer ve bu sürelerde muayenede olduğunuz bilgisini otomatik olarak belirtebilirsiniz.

GELEN ÇAĞRILARIN SMS İLE İLETİLMESİ

Sizin yerinize cevapladığımız aramalarınızı, çağrının geldiği zaman dilimi, zaman, kişi ve not gibi farklı kriterlere göre size bir SMS göndererek raporlayalım. Böylece siz de, rahatsız edilmek istemediğinizde, gelen aramaları düşünmek yerine işinize odaklanın.

HATIRLATICI

Randevularınızdan hatırlatılmasını istediklerinizi seçin, gerisini ekibimize bırakın. İstediğiniz tarihte ve saatte randevularınızı, ilaç saatlerinizi, özel günlerinizi ve hatırlamanız gereken her şeyi size hatırlatalım.