www.kisicell.com Yükleniyor...
Bizi Arayın - 0850 346 95 75 | info@kisicell.com |   Üye Ol  | Giriş Yap
Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kişicell asistanım hangi saatler arasında çalışıyor?

Cevap: Hizmet paketlerimizde bu konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ama ister mesai saatleriyle sınırlı, isterseniz 7/24 sizin yanınızda olabiliriz.


Soru: Kişicell asistanımın kime nasıl cevap vereceğini nasıl belirleyeceğim?

Cevap: Albinasoft A.Ş. nin sizler için hazırladığı yönetim panelinden ya da Google Play veya Appstore dan yükleyebileceğiniz Kişicell Uygulamamızdan, o an sizi arayanlara nasıl bir cevap verilmesi istediğinizi girebilirsiniz. Hatta rehberinizi gruplayabilir ve bu gruplara isimler vererek hangi gruba ne tür bir cevap vermek istediğinizi yazabilirsiniz. Aslında daha da ileri gittik, istediğiniz saat dilimleri arasında istediğiniz cevabın verilmesini dahi sağlayabilirsiniz.


Soru: Kargolarımı Kişicell asistanım teslim alabilir mi?

Cevap: Maalesef şuan için bu hizmeti Kişicell Asistanınız yapamamaktadır. Ancak çok yakın bir zamanda bu hizmeti de sizlere sunacağız.


Soru: Kargolarımı Kişicell asistanım takip edebilir mi?

Cevap: Kargo takip numaranızı verdiğiniz takdirde sizin adınıza gerekli takibi yapacaktır.


Soru: Kişicell Asistanımı arasam benim için ihtiyacım olan konularda araştırma yapabilir mi?

Cevap: Seçtiğiniz hizmet paketine göre asistanınız ihtiyacınız olan konularda araştırma yapabileceği gibi, anlaşmalı kurumlarımızdan sizler için en güncel ve doğru bilgileri de alarak sizlere geri dönüş yapabilecektir.


Soru: Doğum günleri vb özel günlerimi Kişicell asistanım hatırlatır mı?

Cevap: Asistanınız size verilen ekrandan girdiğiniz tüm hatırlatmaları, istediğiniz tarihte ve istediğiniz saatte size hatırlatır. Bu bir doğum günü olabileceği gibi ilaçlarınızı almanız için sağlığınızın takibi de olabilir.


Soru: 3 farklı şehre ait tel numarası istesem TÜM BU NUMARALARA ASİSTANIM BAKABİLİR Mİ?

Cevap: Size istediğiniz kadar numara tanımlaması yapabiliriz, isterseniz bunlardan birisi Ankara, diğeri İstanbul bir diğeri Adana alan kodlu numaralar olabilir ve tamamına Kişicell Asistanınız cevap verebilir.


Soru: Beni arayan kişiyi Kişicell asistanım arayıp geri bana bağlatabilir mi?

Cevap: Evet sizi arayan kişiyi bağlatabilirsiniz, ayrıca sizin vereceğiniz herhangi bir numarayı da arayarak Kişicell asistanınız size bağlayabilir.


Soru: Kişicell Asistanımdan restoran, sinema, bilet rezervasyonları yaptırmasını isteyebilir miyim

Cevap: Sizin adınıza rezervasyon yapılmasına müsaade eden tüm kurumlardan Kişicell asistanınız sizin adınıza rezervasyon yaptırabilir.


Soru: Yurtdışına çıktığım zaman da sistem çalışacak mı?

Cevap: Kişicell asistanınız Albinasoft Kişicell yazılımı sayesinde siz nerede olursanız olun hizmet vermeye devam eder. Yapmanız gereken tek şey çağrılarınız nasıl karşılanması istediğinizi belirtmek.


Soru: Telefonum kapalı ya da çekmiyor durumdayken de telefonlarıma bakılabilecek mi?

Cevap: Kişicell asistanınız, telefonlarınıza cevap vermek istemediğiniz, meşgul olduğunuz durumlarda olduğu gibi, hattınızın çekmediği ya da telefonunuzun kapalı olduğu durumlarda da hizmet verebilmektedir.


Soru: Telefonlarıma canlı bir kişi mi bakacak?

Cevap: Evet, özel eğitimli personelimiz çağrılarınızı karşılayacak. Kişicell asistanınız kesinlikle bir yazılım ya da sesli yanıt sistemi değildir. Sadece Albinasoft Firması tarafından hazırlanmış olan özgün yazılımı kullanarak sizlere asistanlık yapmak üzere eğitilmişlerdir.